Chlebiccy - Optometria i OptykaNASI SPECJALIŚCI

Strona Główna » Badanie wzroku » Nasi specjaliści

OPTOMETRYSTA

mgr Kamil Chlebicki


dyplom: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Mgr Kamil Chlebicki interesuje się korekcją wad wzroku, doborem soczewek kontaktowych, a w szczególności terapiami wzrokowymi. Wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia terapii wzrokowych dla osób z zezem jawnym i ukrytym zdobył w Centrum Optyki i Optometrii Fundacji UAM w Poznaniu (COPTOM) gdzie odbywał 2-letni staż. Poza pracą zawodową aktywnie działa w Polskim Towarzystwie Optometrii
i Optyki (PTOO), gdzie obecnie pełni funkcję przewodniczącego zarządu. Należy również do Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych (PSSK).


OPTOMETRYSTA

mgr inż. Krzysztof Chlebicki

optometrysta dyplomowany od 1997 r.


dyplom: Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Mgr inż. Krzysztof Chlebicki jest jednym z pierwszych optometrystów
w Polsce. Dzięki wieloletniej praktyce i bogatemu doświadczeniu
z pacjentami jest cenionym specjalistą z zakresu doboru soczewek kontaktowych oraz korekcji nietypowych wad wzroku. W dowód uznania za zaangażowanie w rozwój zawodu optometrysty w Polsce oraz utrzymanie wysokiej pozycji tego zawodu w polskim systemie ochrony zdrowia, został uhonorowany medalem upamiętniającym 15-lecie działalności pierwszych polskich optometrystów.Nasi optometryści są również dyplomowanymi optykami dzięki czemu doskonale znają najnowsze dostępne dla klientów rozwiązania optyczne, konstrukcje soczewek okularowych i ich zastosowanie. Dokładnie rozumieją potrzeby i wymagania swoich pacjentów, które uwzględniają podczas badania wzroku.

OKULISTA

lek. med. Kazimiera Babiec


specjalista chorób oczu

Wszelkie prawa zastrzeżone Chlebiccy
Realizacja: yStudio